Wij bereiden alles voor om je te verwelkomen

Er wordt nog steeds hard gewerkt om alles in orde te brengen voor de openthuisdagen.

Nog twee dagen en de eerste openthuisdag gaat van start!  De tent werd alvast gekeurd door één van de knagertjes terwijl we volop bezig waren.

Nog eens herinneren dat we zondag vanaf 10 uur de deuren openzetten voor alle dierenvrienden.  Voor deze dag kan je niet meer inschrijven voor het ontbijt maar dat kan nog wel voor het ontbijt op 3 augustus. Er zijn nog enkele plaatsen vrij.

Wel kan je zondag terecht aan onze snackstanden voor lekkers.

Nog een heuglijk nieuwtje: Onze vrijwilliger Thomas loopt opnieuw de dodentocht (100 km) mee ten voordele van Het dierenthuisje.

We starten dan uiteraard ook graag de sponsoring!

Thomas wandelt voor de derde keer mee en we hebben er het volste vertrouwen in dat hij het traject weer feilloos zal uitlopen.

Sponsor onze Thomas mee en stort een bedrag van jouw keuze op rek. BE78 6528 1125 0286 en vermeld “Thomas”