Openthuisdagen eindigen met veel wind maar met evenveel voldoening

Ze zijn weer voorbij… de zomer-openthuisdagen bij Het dierenthuisje.

Trots mogen we ook deze editie afsluiten met een blij gevoel niettegenstaande op de laatste zondag, 6 augustus, het weer niet meezat. Toch mochten we ook die dag nog heel wat bezoekers verwelkomen die blijgezind huiswaarts keerden niettegenstaande sommigen echt wel uitgeregend en/of uitgewaaid waren.

De peter- en meterdag op zaterdag was de zon dan weer wel van de partij en hielden we het droog…  We mogen dus zeker niet klagen!

Via deze weg willen we alle bezoekers van harte danken voor de komst. De vele hartverwarmende gesprekken, lovende woorden ,…  Oprechte dierenliefde die gans ons team heeft mogen aanvoelen onder onze bezoekers.

Dankzij ons team vrijwilligers dat zich al sinds woensdag 26 juli tot en met vandaag, 7 augustus extra hard inzet, konden we deze opendeurdagen opnieuw realiseren. Allemaal gedreven door oprechte dierenliefde maken we de wereld wat mooier voor kansarme dieren.

Momenteel smeden we alvast plannen voor een winterevent dus houd de website in het oog!